Myślibórz, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
oglasza
PIERWSZY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
na sprzedaż nieruchomości zabudowanej położonej w obrębie 0002 Myślibórz 2 oznaczonej numerem ewidencyjnym działki 253/1, o powierzchni 0,3048 ha, dla której Sąd Rejonowy w Myśliborzu prowadzi księgę wieczystą Kw Nr XXXX/XXXXXXXX/X. Według ewidencji gruntów i budynków nieruchomość sklasyfikowana jest jako inne tereny zabudowane – Bi. Nieruchomość zabudowana będąca przedmiotem zbycia położona jest w Myśliborzu przy ul. Przemysłowej. W sąsiedztwie nieruchomości znajduje się zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, usługowa, Miejski Dom Kultury, Biblioteka Miejska. Działka położona jest atrakcyjnie do tras komunikacyjnych z dobrym dojazdem i dostępem. Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej (działki nr ewidencyjny: 251 i 239 obręb 0002 Myślibórz 2). Teren działki jest płaski, kształt regularny. Sieci uzbrojenia terenu: wodociągowa, kanalizacyjna, elektroenergetyczna, gazowa. Działka zabudowana jest budynkami garażowymi w zabudowie szeregowej.
Cena wywoławcza wynosi - 600.800,00 zł Wysokość wadium - 120.000,00 zł Sprzedaż nieruchomości zwolniona jest z podatku VAT. Wadium w wysokości 120.000,00 zł należy wnieść na konto Urzędu Miejskiego w Mysliborzu, ul. Rynek im. Jana Pawła II 1 numer: 34 8355 0009 0070 0708 2000 0003 najpóźniej do dnia 09 listopada 2022 r. Wadium wpłacone przez uczestnika przetargu, który przetarg wygrał, zalicza się na poczet ceny nabycia nieruchomości. Za datę wpływu wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na rachunek bankowy Urzędu Miejskiego w Myśliborzu. Przetarg odbędzie się w dniu 16 listopada 2022 r. o godzinie 9.00 w Urzędzie Miejskim w Myśliborzu przy ulicy Rynek im. Jana Pawła II nr 1 (pokój nr 224 - wejście przez pok. 225).
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie