Oświęcim, małopolskie
Szczegóły
Opis
ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w Oświęcimiu przy ul. Zagrodowej obejmującej działki: 381/14 pow. 0,0237 ha i 381/37 pow. 0,1170 ha, użytek RIVb, jedn. ewid. Oświęcim - miasto obręb Stare Stawy, stanowiące własność Gminy Miasto Oświęcim, wpisane w księdze wieczystej nr XXXX/XXXXXXXX/X, która prowadzona jest w Sądzie Rejonowym w Oświęcimiu.
Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dla terenu położonego w Oświęcimiu w rejonie ul. Kościeleckiej, ul. Pod Olszyną, ul. Zagrodowej uchwalony uchwałą nr XLV/859/18 Rady Miasta Oświęcim z dnia 31 stycznia 2018 r. (Dz. Urz. Woj. Małopolskiego z dnia 9 lutego 2018 r., poz.1177), zmienionym uchwałą nr VIII/145/19 Rady Miasta Oświęcim z dnia 29 maja 2019 r. (Dz. Urz. Woj. Małopolskiego z dnia 6.06.2019 r., poz.4335), ujednolicony uchwałą Nr XIII/2343/19 Rady Miasta Oświęcim z dnia 30 października 2019 r. (Dz. Urz. Woj. Małopolskiego z dnia 18 listopada 2019 r., poz. 7967) i znajdują się w jednostkach strukturalnych: 7MN – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, ponadto dz.381/37 w niewielkim fragmencie znajduje się również w jednostce 8KDD – tereny dróg publicznych dojazdowych.
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 180.000,- zł netto (słownie: sto osiemdziesiąt tysięcy złotych).
Sprzedaż nieruchomości podlega opodatkowaniu podatkiem VAT na podstawie ustawy z dnia 11.03.2004r. o podatku od towarów i usług (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz.931 z późn. zm.).
Przetarg odbędzie się w dniu 5 października 2022 r. o godz.10.00 w siedzibie Urzędu Miasta Oświęcim, ul. Zaborska 2 sala nr 15.
Wadium w wysokości 30.000,- zł (słownie: trzydzieści tysięcy złotych) należy wpłacić do dnia 28 września 2022 r. w pieniądzu przelewem na rachunek bankowy Urzędu Miasta Oświęcim nr 47 8136 0000 0031 0008 2000 0080. Za potwierdzenie wpłaty przyjmuje się datę wpływu wadium na podany rachunek.
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie