Wróć do listy

Goświnowice, opolskie

66 800 zł
1 691 zł/m2
Mieszkanie 39,51 m2 Parter Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 66 800 zł
Miasto Goświnowice
Powierzchnia 39,51 m2
Województwo opolskie
Ulica Radzikowicka 5
Piętro parter
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 6 680 zł
Numer oferty 210607X493241597
Termin wpłaty wadium 26-09-2022 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ NYSY ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego na własność wraz z przynależnym udziałem w częściach wspólnych budynku i w prawie własności gruntu
położonego w Goświnowicach przy ul. Radzikowickiej 5
Opis nieruchomości - położenie:

Lokal mieszkalny nr 1 o łącznej powierzchni użytkowej 39,51 m2, położony na parterze budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Goświnowicach przy ul. Radzikowickiej 5. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni użytkowej 9,85 m2. Ze sprzedażą lokalu związany jest udział 177/1000 w częściach wspólnych budynku oraz w prawie własności gruntu.
W skład lokalu wchodzą: pokój, kuchnia, przedpokój, łazienka.

Przetarg odbędzie się w dniu 30 września 2022 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Nysie ul. Kolejowa 15, pok. nr 200 o godz. 10:00
Wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej należy wnieść w gotówce w kasie Urzędu Miejskiego w Nysie, ul. Kolejowa 15 lub na konto Gminy Nysa: ING Bank Śląski S.A. Nr 34 1050 1504 1000 0022 8890 9431, nie później niż do dnia 26 września 2022 r.
Uwaga: Za termin wpłaty wadium za pośrednictwem banku uważa się datę wpływu środków na rachunek bankowy Urzędu Miejskiego w Nysie.

Historyczne ceny