Rataje, Nowe Miasto
Szczegóły
Opis
ogłasza przetarg nieograniczony na sprzedaż z wolnej ręki
udziału 1/6 we współwłasności nieruchomości zabudowanej wchodzącej w skład masy upadłością tj. działki ewidencyjnej nr 181 , obręb 0005 Rataje o pow. 0,3000 ha
\
Cena wywoławcza sprzedaży udziału we współwłasności upadłego wynosi 29.600 (słownie: dwadzieścia dziewięć tysięcy sześćset złotych ) .
Oferty z podaniem ceny [ nie mniejszej niż wywoławcza ], imienia, nazwiska, adresu i numeru telefonu oraz adres email ] w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Oferta przetargowa – Iwona Kawińska ” należy przesłać ( decyduje data wpływu oferty ) lub złożyć osobiście w biurze syndyka Pawła Dębniaka ul. Lipowa 29 27-200 Starachowice w terminie do 13 września 2022r. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie najpóźniej do dnia 13 września 2022r. wadium w wysokości 2960 zł (słownie: dwa tysiące złotych ) na rachunek bankowy masy upadłości 09 1600 1462 1834 2419 9000 0007 decyduje data uznania rachunku syndyka.
Otwarcie ofert (przetarg) odbędzie się w dniu 14 września 2022 r. o godz. 9.00 w biurze syndyka.
Syndyk zastrzega, że w sytuacji złożenia ofert przez kilku oferentów, przeprowadzi w celu uzyskania najwyższej ceny aukcję pomiędzy oferentami. Minimalne postąpienie określa się na 1.000 zł.
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie