Wróć do listy

Leźnica Wielka, wielkopolskie

140 000 zł
2 250 zł/m2
Mieszkanie 62,22 m2 4 pokoje 2 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 140 000 zł
Powierzchnia 62,22 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Osiedle 24/35
Liczba pokoi 4
Piętro 2
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 14 000 zł
Numer oferty 209918X491627959
Termin wpłaty wadium 21-09-2022 Co to znaczy?

Opis

Przedmiotowy lokal mieszkalny znajduje się w budynku położonym na osiedlu wojskowym w miejscowości Leźnica Wielka, w gminie Parzęczew, powiecie zgierskim, województwie łódzkim. Leźnica Wielka oddalona jest 10 km od Łęczycy i Ozorkowa, 30 km od Zgierza i 50 km od Łodzi. Na terenie osiedla znajduje się skwer, place zabaw oraz punkty usługowo- handlowe (przedszkole, apteka, sklep, hotel). Osiedle otoczone jest lasami. W okolicy Leźnicy znajduje się zalew leźnicki oraz uzdrowisko termalne Uniejów. Przedmiotowy lokal mieszkalny składa się z 4 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki, WC. Usytuowany jest na drugim piętrze. Lokal posiada balkon. Miesięczny czynsz (2 osoby) wynosi ok. 700 zł. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, zatwierdzonym uchwałą nr XXXI/380/05 Rady Gminy Parzęczew z dnia 31.03.2005 r. działka nr 206/26 znajduje się na terenie przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną z dopuszczeniem usług nieuciążliwych. Aktualnie teren jest wykorzystywany zgodnie z przeznaczeniem. 

Historyczne ceny