Wróć do listy

Linie, zachodniopomorskie

119 333 zł
1 524 zł/m2
Mieszkanie 78,30 m2 4 pokoje Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 119 333 zł
Miasto Linie
Powierzchnia 78,30 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica 16C
Liczba pokoi 4
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 17 900 zł
Numer oferty 209595X490871493
Termin wpłaty wadium 25-09-2022 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Stargardzie

Jacek Onyszkiewicz

Kancelaria Komornicza, Bydgoska 63,  Stargard Szczeciński,   73-110 Stargard Szczeciński

tel. 915771239 / fax. 915772401

Sygnatura: Km 246/14

OBWIESZCZENIE O DRUGIEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym  w Stargardzie Jacek Onyszkiewicz na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu  26-09-2022 o godz. 10:15  w budynku Sądu Rejonowego w Stargardzie z siedzibą przy ul. Okrzei 8, 73-110 Stargard , pokój 208,  odbędzie się druga licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest xx  położonej przy  - -/-,Linie 16c/3,  74-202 Bielice , dla której  Sąd Rejonowy w Stargardzie VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Pyrzycach  (adres: ul. ul. Staromiejska 3/-, Pyrzyce, 74-200 Pyrzyce)   prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
lokal mieszkalny nr 3 położony w budynku mieszkalnym wielorodzinnym nr 16 c w miejscowości Linie, gmina Bielice, powiat pyrzycki. Lokal mieszkalny położony jest na I piętrze, składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 78,30 m2. Mieszkanie wyposażone w instalacje: energii elektrycznej, wodno - kanalizacyjną, domofonową, RTV. Lokal nie jest wyposażony w instalację centralnego ogrzewania (kotłownia zlikwidowana), jest dogrzewany piecykiem gazowym na butlę. Budynek mieszkalny wielorodzinny, dwukondygnacyjny z użytkowym poddaszem, całkowicie podpiwniczony, wzniesiony w technologii tradycyjnej, murowanej w latach 80 - tych XX w. w średnim stanie technicznym. Dla opisywanej nieruchomości Sąd Rejonowy w Stargardzie VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Pyrzycach prowadzi księgę wieczystą o nr XXXX/XXXXXXXX/X. Z lokalem związany jest udział w wysokości 36/1000 w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt, oraz części budynku i urządzenia, ktore nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali objęte księgą wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X.

Suma oszacowania wynosi 179 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa  2/3 sumy oszacowania i wynosi 119 333,33 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 17 900,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.  Rękojmię można uiścić także na konto komornika: PEKAO I O. w Stargardzie 80 1240 3901 1111 0000 4223 7738.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 07:30 do godz. 15:30. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w sądzie mieszczącym się pod adresem: ul. ul. Okrzei 8, Stargard , 73-110  Stargard .

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.