Wróć do listy

Wapnica, zachodniopomorskie

67 300 zł
3 500 zł/m2
Mieszkanie 19,23 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 67 300 zł
Miasto Wapnica
Powierzchnia 19,23 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Turkusowa
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 6 800 zł
Numer oferty 208383X488032989
Termin wpłaty wadium 28-09-2022 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ MIĘDZYZDROJÓW OGŁASZA

pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości lokalowej, położonej w Wapnicy przy ulicy Turkusowej, stanowiącej lokal mieszkalny nr 5, o powierzchni użytkowej 19,23 m², wraz z udziałem nieruchomości wspólnej, stanowiącej części budynku i urządzeń oraz w prawie własności działki nr 198/5 o powierzchni 8.495 m², dla której Sąd Rejonowy w Świnoujściu - Wydział Ksiąg Wieczystych nr XXXX/XXXXXXXX/X.

Przetarg odbędzie się w dniu 5 października 2022r. o godzinie 10:00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach, Plac Ratuszowy 1, Sala Konferencyjna pok. nr 210.

CENA WYWOŁAWCZA wynosi 67.300,00 zł (słownie: sześćdziesiąt siedem tysięcy trzysta złotych). Przedmiotowa sprzedaż zwolniona jest z podatku VAT.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie w terminie do dnia 28.09.2022r. (włącznie) wadium w wysokości 6.800,00 zł (słownie: sześć tysięcy osiemset złotych) przelewem na konto Urzędu Miejskiego; za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływów środków pieniężnych na rachunek Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach prowadzony przez: PKO BANK POLSKI, nr rachunku: 44 1020 4795 0000 9702 0416 4349.

Dodatkowe informacje można uzyskać w siedzibie Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach przy Placu Ratuszowym 1, pokój nr 208 lub telefonicznie pod numerem 91 327 56 66 lub 91 327 56 32.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.