Wróć do listy

Szczecin, zachodniopomorskie

180 525 zł
3 848 zł/m2
Mieszkanie 46,91 m2 2 pokoje 3 piętro Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-61%
Zakończona
-61%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 180 525 zł
Miasto Szczecin
Powierzchnia 46,91 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Szarotki 18
Liczba pokoi 2
Piętro 3
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 24 070 zł
Numer oferty 208060X487276523
Termin wpłaty wadium 06-09-2022 Co to znaczy?

Opis

 

 
OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI 
nr KW XXXX/XXXXXXXX/X 
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Szczecin-Centrum w Szczecinie Przemysław Wiktorczyk na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 07-09-2022r. o godz. 13.00. w budynku Sądu Rejonowego Szczecin-Centrum w Szczecinie przy ul. Kaszubskiej 42 w sali nr 50, odbędzie się
pierwsza licytacja
 
nieruchomości lokalowej - odrębnej własności lokalu mieszkalnego położonego w Szczecinie przy ul. Szarotki 18/7, dla którego Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie  X Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą KW nr XXXX/XXXXXXXX/X, należącej doxx.  

Suma oszacowania wynosi 240.700,00 zł  (słownie: dwieście czterdzieści tysięcy siedemset złotych), zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 180.525,00 zł (słownie:osiemdziesiąt cztery tysiące sto pięćdziesiąt złotych). Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 24.070,00zł.

Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo książeczce oszczędnościowej banków uprawnionych według prawa bankowego zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię zgodnie z art. 962 § 1 kpc należy złożyć najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg. Rękojmię należy uiścić na konto  komornika:
BNP PARIBAS: 20 1600 1462 1875 8241 8000 0001

(przy wpłacie należy podać sygn. akt KM  262/20;uznanie rachunku komornika winno nastąpić najpóźniej na dzień przed licytacją)

Na tydzień przed licytacją można przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w Sądzie Rejonowym Szczecin-Centrum  w Szczecinie. Operat szacunkowy znajduje się do wglądu w kancelarii komornika. Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję. Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.