Wróć do listy

Lubogoszcz, zachodniopomorskie

46 500 zł
882 zł/m2
Mieszkanie 52,70 m2 2 pokoje Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 46 500 zł
Miasto Lubogoszcz
Powierzchnia 52,70 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica 22
Liczba pokoi 2
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 4 650 zł
Numer oferty 207980X487089163
Termin wpłaty wadium 09-09-2022 Co to znaczy?

Opis

Wójt Gminy Grzmiąca
ogłasza rokowania na sprzedaż
sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 2, położonego na terenie miejscowości Lubogoszcz 22 gm. Grzmiąca

1. Przedmiotem rokowań jest lokal mieszkalny nr 2 położony na parterze budynku nr 22 w miejscowości Lubogoszcz 22 o powierzchni użytkowej 52,70 m² składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Do lokalu przynależy w budynku gospodarczym pomieszczenie o powierzchni użytkowej 26,30 m2. Z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych budynku
i gruncie w wielkości 250/1000 części na działce ewidencyjnej nr 92/7
o powierzchni ogólnej 0,1282 ha, dla którego Sąd Rejonowy w Szczecinku
V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą KW – XXXX/XXXXXXXX/X.

3. Cena lokalu wraz z pomieszczeniem przynależnym i ułamkowym udziałem
w częściach wspólnych budynku i gruntu w rokowaniach wynosi – 46.500,00 zł (słownie: czterdzieści sześć tysięcy pięćset złotych).
4. Terminy przeprowadzonych przetargów: 21 czerwca 2022 roku – pierwszy przetarg, 3 sierpnia 2022 roku – drugi przetarg.
5. Pisemną ofertę wraz z załączoną kopią dowodu wpłaty zaliczki należy złożyć
w zamkniętej kopercie w sekretariacie Urzędu Gminy w Grzmiącej najpóźniej
w terminie do dnia 9 września 2022 roku (piątek).
6. Informacje w sprawie dodatkowych warunków rokowań można uzyskać
w Urzędzie Gminy w pokoju nr 107 lub pod nr telefonu (094) 37 368 10 wew. 36
w godzinach pracy urzędu.