Różyny, pomorskie
Szczegóły
Opis
25 października 2022 r. o godzinie 11:00 w siedzibie Urzędu Skarbowego w Pruszczu Gdańskim, przy ul. Ignacego Łukasiewicza 2, w pokoju nr 8 odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości gruntowej działki rolnej nr 325/12, położonej w Różynach, gm. Pszczółki , pow. gdański, woj. pomorskie.
Nieruchomość stanowi własność Zobowiązanego – xx
Nieruchomość gruntowa niezabudowana (rolna) stanowiąca działkę ewidencyjną nr 325/12 obr. nr 0005 Różyny o powierzchni użytkowej 35100 m2 - ma nieforemny kształt (wielokąt), usytuowana w sąsiedztwie terenów niezabudowanych, w znacznie dalszej odległości terenów zabudowanych o funkcji: tereny rolne z funkcją zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, działka nie ma bezpośredniego dostępu do drogi publicznej. Dojazd do nieruchomości drogą wyboistą, nieutwardzoną, ze znacznym utrudnieniem. Teren niezabudowany stanowi teren łąk (użytek ŁVI – łąki trwałe) z nieużytkami (N –nieużytki) i rowami (W-ŁVI – grunty pod rowami). Przedmiotowa nieruchomość gruntowa niezabudowana ma urządzoną Księgę Wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X, prowadzoną przez III Wydział Ksiąg Wieczystych w Sądzie Rejonowym Gdańsk – Północ w Gdańsku.
Suma oszacowania wynosi: 115.230,00 zł (słownie: sto piętnaście tysięcy dwieście trzydzieści złotych).
Cena wywołania w I licytacji nieruchomości wynosi 3/4 oszacowanej wartości nieruchomości i wynosi 86.422,50 złotych.
Licytant przystępujący do licytacji powinien złożyć wadium w wysokości 1/10 sumy oszacowania ww. działki, to jest kwotę 11.523,00 zł. Wadium winno być złożone w gotówce albo w postaci czeku potwierdzonego wystawionego na Naczelnika Urzędu Skarbowego w Pruszczu Gdańskim, najpóźniej na godzinę przed rozpoczęciem licytacji. Dopuszcza się wpłacenie wadium na rachunek depozytowy organu egzekucyjnego prowadzony przez Narodowy Bank Polski Oddział w Gdańsku nr 40 1010 1140 0200 8213 9120 0000 z dopiskiem „wadium egzekucja z nieruchomości XXXX/XXXXXXXX/X". Wadium uznaje się złożone, jeżeli wpłata wadium zostanie uznana na rachunku organu egzekucyjnego najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, w którym ma odbyć się licytacja publiczna tj. do dnia 24 października 2022 roku. Jest to warunek konieczny do dopuszczenia w licytacji.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie