Przelewice, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
AL. NIEPODLEGŁOŚCI 8, 61-875 POZNAŃ
OGŁASZA PRZETARG PISEMNY NIEOGRANICZONY NA ZBYCIE:
Nieruchomości lokalowej, położonej w miejscowości Przelewice 14/2, gmina Przelewice,
powiat pyrzycki, woj. zachodniopomorskie, na którą składa się prawo własności lokalu
mieszkalnego nr 2 o powierzchni użytkowej 51,50 m2 wraz z pomieszczeniami
przynależnymi (piwnica, spiżarka, pom. gospodarcze, wc) o łącznej powierzchni 22,00 m2
,
udział w wysokości 0,345 w prawie własności działki gruntu o nr ew. 32/2, obręb 0008
Przelewice o powierzchni 2 748 m2
i prawie własności części wspólnych budynków
położonych na ww. działce.
Przedmiot przetargu można oglądać w dniu 01.09.2022 r. w godz. 10.00-11.00, po uprzednim
potwierdzeniu terminu z Ogłaszającym – tel. 601-352-510
Cena wywoławcza nieruchomości: 49 000,00 zł netto
Wadium: 4 900,00 zł Postąpienie: 1 000,00 zł
Skutki podatkowe sprzedaży zostaną określone przez PKP S.A. zgodnie z przepisami obowiązującymi
w dniu zawarcia umowy sprzedaży.
Przetarg (otwarcie ofert) odbędzie się w dniu 13.09.2022 r. o godz. 11.00 w Wydziale Sprzedaży przy
ul. Korzeniowskiego 2 w Szczecinie, pokój 77.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:
- wpłata wadium na konto Oddziału wskazane w Regulaminie przetargowym z podaniem
nr postępowania: 1008/KNO/400/2022 w terminie do dnia 07.09.2022 r. Termin wpłaty oznacza termin
uznania wpłaty na rachunku Ogłaszającego. Wadium wniesione przez uczestnika przetargu, który wygrał
licytację zaliczone zostanie na poczet ceny nabycia w dniu sprzedaży. Zasady zwrotu lub przepadku
wadium, zapłaty ceny nabycia i zawarcia aktu notarialnego oraz utraty praw wynikających z przybicia
określone są w Regulaminie przetargowym.
- złożenie oferty w PKP S.A. Oddziale Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu
ul. Korzeniowskiego 2, 70-211 Szczecin, pokój 77 do dnia 12.09.2022 r. godz. 10.00 w zamkniętej
kopercie z dopiskiem: „Oferta na przetarg nr postępowania: 1008/KNO/400/2022. Nie otwierać przed
godziną 11.00 dnia 13.09.2022 r.” - Oferta powinna spełniać warunki określone w § 2 Regulaminu.
Za datę złożenia oferty przyjmuje się termin doręczenia do PKP S.A
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie