Jodłownik, Jodłownik
Szczegóły
Opis
Urząd Gminy w Dzierżoniowie oferuje na sprzedaż w formie przetargu ustnego nieograniczonego działkę budowlaną nr 162/11 o pow. 1061 m2 położoną w Jodłowniku. Działka zlokalizowana jest w kompleksie innych działek budowlanych w spokojnej okolicy otoczonej lasem. Przetarg na w/w nieruchomość odbędzie się w dniu 31.08.2022 r. Wadium w wysokości 20% ceny wywoławczej należy wpłacić do dnia 25.08.2022 r. Szczegółowe informacje na temat przetargu można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce Nieruchomości → Przetargi, na stronie internetowej Gminy Dzierżoniów oraz w prasie lokalnej.
Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 74 832 56 85 lub 74 832 56 86
Informujemy jednocześnie, iż posiadamy także inne działki budowlane w sąsiedztwie w/w.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego.
Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
Wszystkich zainteresowanych zakupem działki zapraszamy na przetarg.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie