Węgorzewo, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
przy Sądzie Rejonowym w Koszalinie
Maciej Kucharski
Kancelaria Komornicza, ul. Zwycięstwa 40, Koszalin, 75-037 Koszalin
tel. 943423989 / fax. 943423989
Sygnatura: 932/21
OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowymw Koszalinie Maciej Kucharski podaje do publicznej wiadomości, że o godzinie 11.00 w dniu 13.09.2022 na portalu https://e-licytacje.komornik.pl/ rozpocznie się w trybie ustalonym w art. 10136 § 1 w zw. z art. 867 § 1 w zw. z art. 8791 i nast. ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) pierwsza licytacja
nieruchomości położonej przy ,0050 Węgorzewo, 76-024 Sianów, dla której Sąd Rejonowy w Koszalinie VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Andersa 34, Koszalin, 75-950 Koszalin) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
niezabudowane działki gruntu nr 260/7, 260/13, 260/14, 260/15 i 260/25 o łącznej powierzchni 1, 5327 HA,
Suma oszacowania wynosi 19 170,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 14 377,50 zł. Zgodnie z art. 8671§ 1 przystępujący do przetargu jest obowiązany złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg. Rękojmi nie składa się, jeżeli suma oszacowania jest niższa niż pięć tysięcy złotych. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 1 917,00 zł. Rękojmię można wpłacić gotówką w kancelarii komornika, na rachunek bankowy komornika: Santander Bank Polska S.A. 3 O. w Koszalinie 40 1500 1096 1210 9008 8957 0000 lub elektronicznie z użyciem systemu teleinformatycznego obsługującego licytacje publiczne.
Zgodnie z art. 976 kpc, w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.
Przetarg odbywa się w drodze elektronicznej i zakończy się w dniu 20.09.2022 o godzinie: 11.00 .
W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 14:00.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie