Wróć do listy

Kończyce Małe, śląskie

310 000 zł
2 178 zł/m2
Dom 142,35 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 310 000 zł
Powierzchnia 142,35 m2
Województwo śląskie
Ulica Świtezianki 2a
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 16 000 zł
Numer oferty 206466X483543375
Termin wpłaty wadium 01-09-2022 Co to znaczy?

Opis

Działka zabudowana budynkiem mieszkalnym, położona w miejscowości Kończyce Małe przy ul. Świtezianki 2a, parterowym z nieużytkowym poddaszem, niepodpiwniczonym w zabudowie wolnostojącej o powierzchni użytkowej 142,35 m2.W bryle budynku dwustanowiskowy garaż o powierzchni 34,21m2

Historyczne ceny