Wróć do listy

Namysłów, opolskie

850 000 zł
Działka 1.6347 ha 4 działek Zakup od syndyka Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 850 000 zł
Miasto Namysłów
Powierzchnia 1.6347 ha
Województwo opolskie
Liczba działek 4
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 206349X483269361
Termin wpłaty wadium 10-08-2022 Co to znaczy?

Opis

Należy skontaktować się z organizatorem w celu ustalenia kwoty wadium i terminu wpłaty

Syndyk x sp. z o.o. w upadłości w Namysłowie oferuje do sprzedaży z wolnej ręki nieruchomości Oferta obejmuje następujące nieruchomości sprzedawane łącznie, które były wykorzystywane jako baza paliw:

a/ prawo użytkowania wieczystego gruntu, położonego w Namysłowie, przy ul. Drzewieckiego 1, w granicach działek nr 12/4, 12/5 i 12/9 o pow. łącznej 1,5218 ha oraz prawo własności budynków i urządzeń stanowiących odrębny od gruntu przedmiot własności, będących trwale związanymi z nieruchomością objętą księgą wieczystą KW nr XXXX/XXXXXXXX/X prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Kluczborku, V Wydział Ksiąg Wieczystych;

b/ nieruchomość gruntową niezabudowaną w granicach działki 12/30 o pow. 0,1129 ha, objętą księgą wieczystą KW nr XXXX/XXXXXXXX/X prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Kluczborku, V Wydział Ksiąg Wieczystych

za łączną cenę nie niższą niż kwota 850.000,00 zł netto

(w razie obowiązku podatkowego VAT cena netto zostanie (każdorazowo) powiększona o podatek od towarów i usług VAT wg stawki obowiązującej na dzień danej płatności).

Oferty w trybie przetargu i ewentualnej aukcji (w przypadku wskazanym w Regulaminie) można składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 7 września 2022 r. do godz. 15:00. Szczegółowe informacje o przedmiocie, trybie i warunkach sprzedaży określa Regulamin z dnia 18.07.2022 r., dostępny w Kancelarii Syndyka oraz na stronach: www.codexline.com, www.upadlosci24.pl i www.ardobiejewska.pl Informacje o przetargu można uzyskać telefonicznie pod nr 71 322 00 85. Przedmiot sprzedaży oraz dokumenty można oglądać osobiście po uprzednim telefonicznym umówieniu spotkania.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.