Wróć do listy

Łódź, Bałuty

247 500 zł
4 342 zł/m2
Mieszkanie 57,00 m2 3 pokoje 4 piętro Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-47%
Zakończona
-47%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 247 500 zł
Miasto Łódź
Powierzchnia 57,00 m2
Województwo łódzkie
Ulica Rysownicza 36
Liczba pokoi 3
Piętro 4
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 33 000 zł
Numer oferty 206170X482850143
Termin wpłaty wadium 15-09-2022 Co to znaczy?

Opis

  OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI
nr KW XXXX/XXXXXXXX/X

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi Joanna Głowacka na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 16-09-2022r. o godz.10:00 w budynku Sądu Rejonowego dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi mającego siedzibę przy Al. Kościuszki 107/109 w sali nr B ( wejście od ul. Wólczańskiej 138), sygn. akt II 1 Co 176/21, odbędzie się pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego  stanowiącego  

nieruchomość lokalową położoną w Łodzi przy ul. Rysowniczej 36 w obrębie B-49, jednostka ewidencyjna Łódź-Bałuty, pow. m. Łódź, woj. łódzkie. Przedmiotowa nieruchomość lokalowa składa się z:
- lokalu mieszkalnego nr 15 o powierzchni użytkowej 57,0 m2, składającego się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju, usytuowanego na 5 kondygnacji (4 piętro) w budynku wielorodzinnym 11-kondygnacyjnym, wybudowanym w latach 80. XX wieku,
- komórki,
- udziału w wysokości 19/1000 części w częściach wspólnych budynku oraz takiego samego udziału w prawie własności działki nr 283 z KW nr XXXX/XXXXXXXX/X.

należącego  do dłużnika: x
położonego: 91-857 Łódź, ul. Rysownicza 36/15,
     dla którego  Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi XVI Wydział Ksiąg Wieczystych
prowadzi księgę  wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X   [NKW: XXXX/XXXXXXXX/X]
Suma oszacowania wynosi 330 000,00zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi    247 500,00zł.
Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację, to jest 33 000,00zł. Rękojmię można uiścić także na konto  komornika:
BNP Paribas S.A. 15 2030 0045 1110 0000 0425 4740
Zgodnie z przepisem art.976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule.
W ciągu dwóch ostatnich tygodni przed licytacją wolno przeglądać w Czytelni Sądu Rejonowego dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi przy Al. Kościuszki 107/109 odpis protokołu oszacowania nieruchomości i operat szacunkowy biegłego sądowego.
Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości  lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w  tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.
Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.

                 Asesor Komorniczy                                                      Komornik Sądowy