Wróć do listy

Adamierz, małopolskie

195 525 zł
825 zł/m2
Dom 236,95 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 195 525 zł
Miasto Adamierz
Powierzchnia 236,95 m2
Województwo małopolskie
Ulica 46
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 26 070 zł
Numer oferty 205254X480704871
Termin wpłaty wadium 29-08-2022 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Dąbrowie Tarnowskiej na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 30-08-2022 o godz. 11:40 w budynku Sądu Rejonowego w Dąbrowie Tarnowskiej z siedzibą przy Jakuba Bojki 2, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, pokój nr 213, odbędzie się pierwsza licytacja:

- nieruchomości, której właścicielem jest xx położonej przy 46,Adamierz, 33-210 Olesno, dla której Sąd Rejonowy Dąbrowa Tarnowska (adres: ul. Jakuba Bojki 2, Dąbrowa Tarnowska, 33-200 Dąbrowa Tarnowska) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
1.działka nr 468 o pow. 19.500 m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym murowanym, trzykondygnacyjnym- zamieszkałym o pow. użytkowej 236,95 m2 oraz budynkiem gospodarczym o pow. zabudowy 182,53 m2

Suma oszacowania wynosi 260 700,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 195 525,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 26 070,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 07:30 do godz. 15:30. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w sądzie mieszczącym się pod adresem: ul. Jakuba Bojki2, Dąbrowa Tarnowska, 33-200 Dąbrowa Tarnowska.

Historyczne ceny