Legnica, dolnośląskie
Szczegóły
Opis
ogłasza przetarg ustny nieograniczony dotyczący sprzedaży na własność nieruchomości niezabudowanej, położonej w Legnicy przy ul. Nowodworskiej
Przedmiotem oferty przetargowej jest działka nr: 96/3 o powierzchni 0,1364 ha. Obręb Domki. KW nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Cena wywoławcza nieruchomości - 300.000,00 zł + podatek od towarów i usług VAT
Wadium - 60.000,00 zł
Przeznaczenie nieruchomości: zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Legnicy, dla południowej części Legnicy rejon oś. Sienkiewicza, ul. Jaworzyńskiej i autostrady A-4 ( jednostka 26U ).
Zainteresowani winni wpłacić wadium w wysokości 60.000,00 zł do 30.08.2022 r.
na konto: Bank PKO -S.A. I Oddział w Legnicy nr 20124014731111000025212109
Przetarg odbędzie się 02.09.2022 r. o godz.13.00
w LCK, ul. Chojnowska 2.
O wysokości postąpienia decydują uczestnicy przetargu, z tym że postąpienie nie może wynosić mniej niż 1 % ceny wywoławczej, z zaokrągleniem w górę do pełnych dziesiątek złotych. Uczestnicy przetargu zobowiązani są posiadać dokument tożsamości oraz potwierdzenie wniesienia wadium, osoby posiadające wpis do Krajowego Rejestru Sądowego - oryginał i kserokopię aktualnego odpisu z KRS, ewentualnie zaświadczenie o rejestracji działalności gospodarczej. Jeżeli osoba, która nabyła przedmiot przetargu uchyli się od podpisania umowy notarialnej, traci prawo do wpłaconego wadium i przedmiotu przetargu. Cena nieruchomości sprzedawanej w drodze przetargu podlega zapłacie nie później niż do dnia zawarcia umowy przenoszącej własność. Szczegółowych informacji na temat przedmiotu przetargu udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami – Ewa Zając, tel. 767212-300; oraz organizacji przetargu - Wioletta Mazur, tel. 767212-301. Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania lub unieważnienia przetargu.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie