Wróć do listy

Osówiec, kujawsko-pomorskie

324 450 zł
Działka 1.3909 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 324 450 zł
Miasto Osówiec
Powierzchnia 1.3909 ha
Województwo kujawsko-pomorskie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 32 445 zł
Numer oferty 204859X479779781
Termin wpłaty wadium 23-08-2022 Co to znaczy?

Opis

Fundacja Potulicka z siedzibą w Wojnowie, Wojnowo 5 , 86-014 Sicienko ogłasza przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej w miejscowości: Osówiec, gmina Sicienko, Województwo Kujawsko-pomorskie: działka o numerze ewidencyjnym 97/4 o powierzchni 1,3909 ha, ujawnionej w KW nr XXXX/XXXXXXXX/X.

Opis nieruchomości :

Nieruchomość gruntowa, niezabudowana położona w miejscowości Osówiec w odległości około. 13 km od centrum Bydgoszczy, około 6,5 km od miejscowości gminnej Sicienko. Działka posiada kształt nieregularny. Konfiguracja terenu płaska. Uzbrojenie terenu przyległego do działki – prąd, woda. Bezpośrednie sąsiedztwo działki nr 91/5 stanowiącej drogę ekspresową. Działka posiada również bezpośredni dostęp do drogi publicznej powiatowej ustanowionej na działkach nr 67/4 i 67/2. Działka zlokalizowana jest w peryferyjnych częściach miejscowości.

Przeznaczenie Nieruchomości i sposób jej zagospodarowania :

Dla terenu położenia nieruchomości brak jest opracowanego planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z treścią Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Sicienko – Uchwała Nr XVIII Rady Gminy Sicienko z dnia 27 lipca 2016 roku, nieruchomość położona jest w obszarze oznaczonym symbolem A – jednostka o charakterze podmiejskim–inwestycyjno–osadniczo– rolniczym.

Cena łączna wywoławcza nieruchomości : 324 450,00 PLN netto

Termin otwarcia ofert : 26.08.2022r. godz. 11.00

Miejsce przetargu : Wojnowo 5 , gmina Sicienko, Sala Konferencyjna.

Warunki przetargu :

Wysokość wadium : 10% ceny wywoławczej netto kwota 32 445,00 PLN
Wadium wnoszone jest w : pieniądzu, w kasie w siedzibie Fundacji lub na konto nr:

85 2030 0045 1110 0000 0047 4360

Wadium należy wnieść do dnia 08.2022r.
Termin składania ofert : do dnia 25.08.2022r. do 14.00
Miejsce składania ofert : Wojnowo 5, 86-014 Sicienko, Kancelaria, w zamkniętej kopercie z napisem PRZETARG NR 09/01/2022/FP
Informacje o nieruchomości udzielane będą telefonicznie – tel. kontaktowe: 517 495 632, 885 852 995.

Fundacja Potulicka zastrzega sobie prawo do dokonania zmiany warunków przetargu lub jego odwołania bez podania przyczyny.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.