Wróć do listy

Kiełkowo, wielkopolskie

41 025 zł
Działka 1.13 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 41 025 zł
Miasto Kiełkowo
Powierzchnia 1.13 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 5 470 zł
Numer oferty 204726X479468295
Termin wpłaty wadium 17-08-2022 Co to znaczy?

Opis

Kancelaria Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Wolsztynie na podstawie art. 10136 § 1 w zw. z art. 867 § 1 w zw. z art. 8791 i nast. ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 18-08-2022 o godz. 11:00 w kancelarii komornika odbędzie się pierwsza licytacja:

- nieruchomości położonej przy ,Kiełkowo, 64-212 Siedlec, dla której IV Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Wolsztynie (adres: ul. Poniatowskiego 5, Wolsztyn, 64-200 Wolsztyn) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Opis nieruchomości:
Prawo własności nieruchomości gruntowej rolnej - działki nr 141/2 położonej w obrębie miejscowości Kiełkowo gmina Siedlec o kształcie nieregularnym sklasyfikowana jako grunt rolny GO RIV b 0,98ha i GO RV 0,15ha o łącznej powierzchni 1,13 ha - posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej o nawierzchni nieutwardzonej polnej, najbliższe otoczenie stanowią tereny upraw polowych, w dalszej odległości tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej/siedliskowej

Suma oszacowania wynosi 54 700,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 41 025,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 5 470,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 08:00 do godz. 14:00.

Historyczne ceny