Radawiec Duży, lubelskie
Szczegóły
Opis
17 czerwca 1966 r. o postępowaniu egzekucyjnym w administracji (t.j. Dz. U.z 2022, poz. 479 t.j.),
podaje do publicznej wiadomości, że :
w dniu 16 listopada 2022 r. o godzinie 10ºº
w siedzibie Drugiego Urzędu Skarbowego w Lublinie przy ulicy T. Szeligowskiego 24, w pokoju B 906
odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości stanowiącej współwłasność - udział
wynoszący ½ - należącej do ccstanowiącej grunty orne zabudowane
o całkowitej powierzchni 1,1300 ha, położonej w miejscowości Radawiec Duży, gmina Konopnica,
powiat lubelski; nr działki 1309, dla której Sąd Rejonowy Lublin-Zachód w Lublinie X Wydział Ksiąg
Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Wartość oszacowania (łączna) wynosi : 2 230 000,00 zł (słownie: dwa miliony dwieście trzydzieści
tysięcy złotych 00/100).
Wartość udziału 1/2 : 1 115.000,00 zł (słownie: jeden milion sto piętnaście tysięcy złotych 00/100).
Cena wywołania wynosi 75% wartości oszacowania tj. 836.250,00 zł (słownie: osiemset trzydzieści
sześć tysięcy dwieście pięćdziesiąt złotych 00/100).
Sprzedaż ww. nieruchomości nie podlega opodatkowaniu podatkiem od towarów i usług.
Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć wadium w wysokości 1/10 sumy oszacowania
tj. 111.500,00 zł (sto jedenaście tysięcy piećset złotych 00/100).
Wadium winno być złożone w dniu licytacji w gotówce do rąk osoby prowadzącej licytację
w godz. 900 - 945 (w siedzibie Urzędu, pok. B107) albo w postaci czeku potwierdzonego wystawionego
na tutejszy organ egzekucyjny tj. Naczelnika Drugiego Urzędu Skarbowego w Lublinie. Wadium
można także wpłacić na rachunek sum depozytowych Drugiego Urzędu Skarbowego w Lublinie
nr 14 1010 1339 0091 4613 9120 0000 (o złożeniu wadium w ten sposób przesądza data
zaksięgowania kwoty na wskazanym rachunku).
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie