Szydłowiec, mazowieckie
Szczegóły
Opis
OGŁASZA PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
na sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej w Szydłowcu oznaczonej numerem działki 5731.
Do sprzedaży przeznacza się nieruchomość gruntową uwidocznioną w księdze wieczystej XXXX/XXXXXXXX/X oznaczoną numerem działki 5731 o powierzchni 0,0470 ha – cena wywoławcza 49 000,00 zł. (brutto)
Działka o numerze geodezyjnym 5731 leży na obszarze objętym obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Szydłowiec dla obszaru osiedla „Wschód” zatwierdzonego Uchwałą Nr XLI/270/17 Rady Miejskiej w Szydłowcu z dnia 18.12.2017 r. Przedmiotowa nieruchomość położona jest na terenie oznaczonym częściowo symbolem 2MNU – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej, a częściowo na obszarze oznaczonym symbolem 1KDG – drogi publiczne klasy głównej.
Przetarg odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Szydłowcu Rynek Wielki 1, parter – pokój nr 02 w dniu 31 sierpnia 2022 roku o godz. 930.
Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest :
Wpłacenie wadium w wysokości 10 % ceny wywoławczej, na konto Urzędu Miejskiego w Szydłowcu prowadzone przez Bank Spółdzielczy w Iłży Filia
w Szydłowcu Nr 23 9129 0001 0099 0900 3317 0021 do dnia 26 sierpnia 2022 roku, przy czym liczy się termin faktycznego wpływu kwoty na konto (wpłata powinna być dokonana odpowiednio wcześniej tak, aby wadium znajdowało się na rachunku organizatora przetargu w dniu 26 sierpnia 2022 r.).
Historyczne ceny
Podobne oferty
Zobacz więcejRodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie