Wróć do listy

Jastrzębie Zdrój, śląskie

92 933 zł
Działka 0.3433 ha 2 działek Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 92 933 zł
Powierzchnia 0.3433 ha
Województwo śląskie
Liczba działek 2
Ulica Szybowa
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 13 940 zł
Numer oferty 204340X478564283
Termin wpłaty wadium 12-09-2022 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Jastrzębiu-Zdroju Jakub Mika Kancelaria Komornicza nr IV w Jastrzębiu-Zdroju z/s kancelarii w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. 1 Maja 20/2 na podstawie art. 986 (4) § 3 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniach

od 14.09.2022r. godz. 12:00 do 21.09.2022r. godz. 14:00

na portalu https://e-licytacje.komornik.pl/ odbywać się będzie w formie elektronicznej

D R U G A E-L I C Y T A C J A

nieruchomości gruntowej należącej do dłużnika xx położonej w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy Szybowej składającej się z działek nr 742/113 i 737/114, posiadającej założoną w Sądzie Rejonowym w Jastrzębiu-Zdroju księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X. Nieruchomość o pow. 0.3433 ha jest niezabudowana, porośnięta samosiejkami. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego:

- działka nr 742/113 o pow. 0,3415 ha oznaczona jest symbolem 5MNU - tereny zabudowy mieszkaniowo – usługowej, w niewielkim fragmencie 23KDD - tereny ulic i dróg publicznych dojazdowych,
- działka nr 737/114 o pow. 0.0018 ha oznaczona jest symbolem 13KDL - tereny ulic i dróg publicznych lokalnych

Nieruchomość oszacowana została na sumę 139 400,00 zł.
Cena wywołania w powyższej licytacji wynosi dwie trzecie sumy oszacowania, tj. kwotę 92 933,33 zł.

Zainteresowani licytacją zobowiązani są:

- założyć indywidualne konto w systemie e-licytacji na stronie https://e-licytacje.komornik.pl chyba, że już konto posiadają;
- przystąpić do licytacji poprzez zgłoszenie chęci uczestnictwa w przetargu w ww systemie;
- złożyć rękojmię w wysokości 10 % sumy oszacowania tj. kwotę 13 940,00zł, najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu przelewem na rachunek bankowy komornika nr 42 1050 1403 1000 0090 3081 7614 (kwota musi być uznana na rachunku komornika najpóźniej w dniu tj. 12.09.2022r godz. 23:59) lub w postaci książeczki oszczędnościowej złożonej w kancelarii komornika, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.
Wraz z rękojmią licytant zobowiązany jest do podania w systemie teleinformatycznym danych niezbędnych do wydania postanowienia o przybiciu: numeru PESEL, numeru dokumentu stwierdzającego tożsamość i oświadczenia, czy pozostaje w związku małżeńskim, a jeżeli tak, czy nieruchomość zamierza nabyć do majątku wspólnego czy osobistego, oraz do wskazania, czy licytuje we własnym imieniu czy jako pełnomocnik innej osoby, a także innych danych, jeżeli potrzeba ich podania wynika z przepisów odrębnych ustaw.

Historyczne ceny