Wróć do listy

Wschowa, lubuskie

75 030 zł
Działka 0.0939 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 75 030 zł
Miasto Wschowa
Powierzchnia 0.0939 ha
Województwo lubuskie
Liczba działek 1
Ulica Obrońców Warszawy
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 6 100 zł
Numer oferty 203985X477732873
Termin wpłaty wadium 12-09-2022 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa
ogłasza I ustny przetarg nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości stanowiących mienie gminne,
który odbędzie się dnia
19 września 2022 r. o godzinie 12.30
w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy we Wschowie, przy ul. Rynek 1,
w Sali Posiedzeń, I piętro.
Oznaczenie przedmiotu przetargu wg danych z ewidencji gruntów i KW


1) Nieruchomość niezabudowana położona w
obrębie Wschowa, przy ul. Obrońców Warszawy,
oznaczona w ewidencji gruntów i budynków
numerem działki 1711/2 o powierzchni
0,0939 ha, objęta księgą wieczystą
nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Cena wywoławcza nieruchomości:
61.000,00 zł netto (75.030,00 zł brutto)
Wadium: 6.100,00 zł
Minimalne postąpienie: 610,00 zł


Przetarg rozpocznie się 19 września 2022 r. o godz. 12.30 w siedzibie
Urzędu Miasta i Gminy, przy ul. Rynek 1,67-400 Wschowa, Sala Posiedzeń,
I piętro.

Udział w przetargu mogą brać osoby fizyczne lub prawne, które wniosą wadium
w wysokości 10% ceny wywoławczej w formie pieniężnej, dokonując
przelewu na konto bankowe Urzędu Miasta i Gminy we Wschowie w Banku
Spółdzielczym we Wschowie, numer: 41 8669 0001 0008 7258 4000 0033.
W tytule przelewu należy wpisać: „Wadium, działka nr …….. imię i nazwisko
osoby (osób) lub nazwę firmy oraz numer NIP, na czyją rzecz nieruchomość
będzie nabywana”.
Wadium musi być uznane na rachunku Miasta i Gminy Wschowa najpóźniej do
dnia 12 września 2022 r.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.