Pawłowice, śląskie
To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)
Szczegóły
Opis
- kat. M-4 o powierzchni użytkowej 55,26 m2 w Pawłowicach przy ul. Polnej 19 A/3, lokal usytuowany na I piętrze, obejmuje pomieszczenia: trzy pokoje, kuchnię, łazienkę i przedpokój.
Cena wywoławcza wynosi 127.600,00 zł
W dniu 19.12.2018r. /środa/ o godz. 1100 w siedzibie Spółdzielni przy ul. Wojska Polskiego 19, odbędzie się I przetarg ograniczony dla członków SM Pawłowice i ich dzieci.
W przypadku braku chętnych członków Spółdzielni odbędzie się II przetarg nieograniczony, w tym samym dniu tj. 19.12.2018 o godz. 1300 dla wszystkich osób zainteresowanych.
Uczestnicy przetargu winni wpłacić wymagane wadium w wysokości 5% ceny wywoławczej tj. 6.380,00 zł przelewem na konto Bank Spółdzielczy Pawłowice nr rachunku
08 8447 0005 0003 3444 2000 0001
Dowody wpłaty wadium na przetarg ustny ograniczony należy dostarczyć do siedziby SM Pawłowice na 1 dzień przed przetargiem. Wadium na przetarg ustny nieograniczony należy wpłacić najpóźniej w dniu przetargu i przed otwarciem przetargu okazać dowód wpłaty.
Wystawione do przetargu mieszkanie można oglądać w dniu 18.12.2018r. /wtorek/ w godzinach od 1000 do 1100 .
Spółdzielnia zastrzega sobie prawo odwołania przetargu bez podania przyczyny.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie