Wróć do listy

Rosko, wielkopolskie

28 200 zł
Działka 0.4759 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 28 200 zł
Miasto Rosko
Powierzchnia 0.4759 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 2 820 zł
Numer oferty 201495X471901293
Termin wpłaty wadium 03-09-2022 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ WIELENIA

o g ł a s z a

pierwszy przetarg ustny nieograniczony



na zbycie prawa własności nieruchomości gruntowej oznaczonej nr ewidencyjnym 1375/12, księga wieczysta Nr XXXX/XXXXXXXX/X położonej w obrębie ewidencyjnym 300208_5.0020, ROSKO, stanowiącej mienie gminy Wieleń.



Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona nr ewid. 1375/12 położona w obrębie wsi Rosko stanowi teren zlokalizowany na obszarze gruntów rolnych z zabudową.



Przedmiotowa działka jest niezabudowana. Dojazd do działki drogą gruntową. Kształt działki regularny (prostokąt). Teren równy, sąsiedztwo terenów rolnych niezabudowanych oraz w bliskim sąsiedztwie zabudowa siedliskowa.



DZIAŁKA NR 1375/12 o pow. 0,4759 ha

cena wywoławcza 28.200,00 zł (netto)



Do ceny osiągniętej w przetargu dolicza się podatek VAT w wysokości 23 %.



Przetarg ustny (licytacja) odbędzie się w dniu 7 września 2022 r. o godz. 13.00

w Urzędzie Miejskim w Wieleniu sala Nr 14.



Przetarg zostanie przeprowadzony zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz.U. z 2014 r., poz. 1490) i Zarządzeniem Nr 16/2022 Burmistrza Wielenia z dnia 14 stycznia 2022 r. w sprawie powołania komisji przetargowej do zbycia, oddawania w najem lub dzierżawę gminnych nieruchomości.



Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium w gotówce w wysokości 10% ceny wywoławczej tj. kwotę 2.820,00 zł.

Wadium należy wpłacić na konto Urzędu Miejskiego w Wieleniu Nr 97 1020 4027 0000 1102 1281 5439 Bank PKO BP S.A., nie później niż 3 dni przed dniem przetargu tj. do 3 września 2022 r. (włącznie).

Za datę wpłacenia wadium uważa się wpływ wymaganej kwoty na ww. rachunek.

Przy wpłacie wadium należy wpisać tytuł wpłaty: „Przetarg – działka nr 1375/12” oraz dane wpłacających, muszą być zgodne z danymi uczestnika przetargu. W przypadku wspólności ustawowej wadium na przetarg należy wnosić przez obojga małżonków.

Przed otwarciem przetargu jego uczestnik winien przedłożyć komisji przetargowej dowód tożsamości. W przypadku gdy uczestnikiem przetargu jest osoba prawna, osoba upoważniona do reprezentowania uczestnika powinna przedłożyć do wglądu aktualny wypis z Krajowego Rejestru Sądowego lub innego właściwego rejestru, ewentualnie zaświadczenie o rejestracji działalności gospodarczej, w przypadku cudzoziemców - osób prawnych odpis z właściwego rejestru uwierzytelniony przez tłumacza przysięgłego (wydany w ciągu ostatnich trzech miesięcy). Jeżeli uczestnik jest reprezentowany przez pełnomocnika, konieczne jest przedłożenie oryginału pełnomocnictwa upoważniającego do działania na każdym etapie postępowania przetargowego.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.