Lubin, dolnośląskie
Szczegóły
Opis
Przedmiotem przetargu jest sprzedaż nieruchomości, położonej w obrębie 9 miasta Lubina, obręb 0009, oznaczonej geodezyjnie jako działka nr 1/2 o pow. 0,2169 ha, dla której w Sądzie Rejonowym w Lubinie V Wydziale Ksiąg Wieczystych prowadzona jest księga wieczysta Nr XXXX/XXXXXXXX/X, stanowiącej własność Skarbu Państwa.
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 466.468,00 zł (słownie: czterysta sześćdziesiąt sześć tysięcy czterysta sześćdziesiąt osiem złotych). Sprzedaż nieruchomości zwolniona jest z podatku VAT na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 10 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług.
Wadium wynosi: 23.324,00 zł (słownie: dwadzieścia trzy tysiące trzysta dwadzieścia cztery złote).
Warunki przetargu:
1. Przetarg odbędzie się w dniu 25 sierpnia 2022 r. o godz. 10:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lubinie, ul. Jana Kilińskiego 12b, 59-300 Lubin, sala nr 128, I piętro.
2. Forma sprzedaży - sprzedaż w trybie przetargu ustnego nieograniczonego.
3. Uczestnicy przetargu zobowiązaniu są posiadać: dokument tożsamości oraz potwierdzenie wniesienia wadium. Osoby prawne dodatkowo powinny okazać aktualny wydruk z właściwego rejestru dla danego podmiotu, a w przypadku reprezentowania osoby prawnej przez pełnomocnika (oprócz aktualnego wydruku) notarialne pełnomocnictwo upoważniające do działania na każdym etapie postępowania przetargowego. W przypadku uczestnictwa w przetargu pełnomocnika reprezentującego osobę fizyczną - notarialne pełnomocnictwo upoważniające do działania na każdym etapie postępowania przetargowego. Odpis z Krajowego Rejestru Sądowego lub innego rejestru powinien być wydany w ciągu ostatnich 3 miesięcy.
4. Wadium w kwocie 23.324,00 zł (słownie: dwadzieścia trzy tysiące trzysta dwadzieścia cztery złote) należy wnieść w pieniądzu przez dokonanie wpłaty przelewem na konto depozytowe Starostwa Powiatowego w Lubinie: Bank Santander - Nr 18 1090 2082 0000 0001 4907 0893, najpóźniej do dnia 18 sierpnia 2022 r. Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na wskazany rachunek Starostwa Powiatowego w Lubinie.
Historyczne ceny
Podobne oferty
Zobacz więcejRodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie