Wróć do listy

Jankowo Dolne, wielkopolskie

160 988 zł
2 075 zł/m2
Dom 77,60 m2 Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 160 988 zł
Miasto Jankowo Dolne
Powierzchnia 77,60 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Helska 6
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 21 465 zł
Numer oferty 201087X470945757
Termin wpłaty wadium 16-08-2022 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości xx – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej

OGŁASZA

o sprzedaży z wolnej ręki (w trybie konkursu ofert) i zaprasza do składania ofert nabycia w ramach konkursu ofert na sprzedaż udziału 1/2 w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym – ul. Helska 6, Jankówko k. Gniezna, dz. ew. 524, obręb Jankowo Dolne, dla której to nieruchomości Sąd Rejonowy w Gnieźnie prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X.

Oferowana cena nabycia nie może być niższa niż kwota 160.987,50 (słownie: sto sześćdziesiąt tysięcy dziewięćset osiemdziesiąt siedem 50/100) złotych.

Wadium stanowi 10% wartości oszacowania nieruchomości i wynosi 21.465,00 (słownie: dwadzieścia jeden tysięcy czterysta sześćdziesiąt pięć 00/100) złotych.

Termin składania ofert upływa w dniu 16 sierpnia 2022 roku, o godzinie 15:00. Otwarcie ofert nastąpi w dniu 17 sierpnia 2022 roku, o godzinie 12:00.

Regulaminy sprzedaży oraz operat szacunkowy, mogą zostać udostępnione po kontakcie z syndykiem.

Wszelkiego rodzaju zapytania przyjmowane są drogą pocztową na adres

Kancelarii Syndyka Łukasza Borkowskiego (ul. Dominikańska 3, 61-762 Poznań)

lub elektroniczną za pośrednictwem wskazanego w dalszej części ogłoszenia adresu email.