Wróć do listy

Nosowo, zachodniopomorskie

4 533 zł
Działka 0.54 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 4 533 zł
Miasto Nosowo
Powierzchnia 0.54 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 680 zł
Numer oferty 200801X470275945
Termin wpłaty wadium 17-08-2021 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Stargardzie Łukasz Budaj na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 18-08-2022r. o godz.14:15 w budynku Sądu Rejonowego w Stargardzie ul. Stefana Okrzei 8 w sali nr 222, odbędzie się druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika xx stanowiącej:

niezabudowana działka gruntowa nr 299 o powierzchni 5 400 m2, położona: Nosowo, gmina Suchań, dla której Sąd Rejonowy w Stargardzie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X
Suma oszacowania wynosi 6.800,00zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 4.533,33zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 680,00zł.

Przystępujący do przetargu obowiązani są złożyć rękojmię w Kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Stargardzie Łukasz Budaj do dnia 17-08-2022r. do godz. 16.00 w gotówce albo książeczce oszczędnościowej banków uprawnionych według prawa bankowego, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: Bank Polska Kasa Opieki SA I O. w Stargardzie 06 12403901 1111 0000 4224 9643, przy czym wpłacona w ten sposób rękojmia powinna znajdować się na koncie komornika najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację tj.w dniu 17-08-2022r.
Zgodnie z przepisem art.976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule (dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym)

Historyczne ceny