Wróć do listy

Węgrzce, małopolskie

107 600 zł
2 770 zł/m2
Mieszkanie 38,84 m2 Przetarg Oferta zakończona
-64%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 107 600 zł
Miasto Węgrzce
Powierzchnia 38,84 m2
Województwo małopolskie
Ulica 11
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 11 000 zł
Numer oferty 200524X469627211
Termin wpłaty wadium 25-07-2022 Co to znaczy?

Opis

Lokal mieszkalny oznaczony numerem 4 w budynku mieszkalnym numer 11 przy ulicy A5 wraz z prawem współwłasności części wspólnych budynku i gruntu oznaczonego jako działka ewidencyjna numer 305/157, obręb ewidencyjny 0016 Węgrzce, jednostka ewidencyjna 120617_2 Zielonki, powiat krakowski, województwo małopolskie.

Historyczne ceny