Wróć do listy

Krużlowa Wyżna, małopolskie

90 881 zł
Działka 1.37 ha 2 działek Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 90 881 zł
Powierzchnia 1.37 ha
Województwo małopolskie
Liczba działek 2
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 12 118 zł
Numer oferty 199784X467894131
Termin wpłaty wadium 20-09-2022 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gorlicach Cezary Błażowski na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 21-09-2022 o godz. 11:30 w budynku Sądu Rejonowego w Gorlicach z siedzibą przy Biecka 5, 38-300 Gorlice, odbędzie się pierwsza licytacja

nieruchomości gruntowej niezabudowanej, działki ewid. nr 703,873 o pow. 1,3700 ha położonej w miejscowości Krużlowa Wyżna, posiadającej założoną księgę wieczystą w Wydziale V Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Gorlicach o nr KW XXXX/XXXXXXXX/X. Przeznaczenie w M.P.Z.P I 193 RM oraz I 174 RP.

Nieruchomość oszacowana na kwotę: ................................................................................ 121 175,00 zł.
Cena wywoławcza wynosi 3/4 oszacowania nieruchomości tj. kwotę: ....................................... 90 881,25 zł.
Rękojmia w wysokości 10% wartości oszacowania tj. kwotę: ................................................... 12 117,50 zł.

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację w gotówce
w sekretariacie kancelarii lub na konto komornika nr:
64 1910 1048 3000 1848 1121 0001 Santander Bank Polska S.A.
Nieruchomość tą można oglądać codziennie od dnia wywieszenia niniejszego obwieszczenia po uprzednim uzgodnieniu terminu z komornikiem, zaś elaborat szacunkowy tej nieruchomości znajduje się do wglądu w sekretariacie kancelarii.
Więcej informacji na stronie internetowej www.komornikgorlice.info
Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do przeprowadzenia licytacji i przysądzenia na własność na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeśli osoby te przed rozpoczęciem licytacji nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie spod egzekucji tej nieruchomości lub innych przedmiotów razem z nią zajętych.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeśli nie są ujawnione w księdze wieczystej i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji nie będą uwzględniane w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzaniu własności.
Licytacja może zostać odwołana bez podania przyczyn (art. 820, 825, 981 kpc ).

Historyczne ceny