Leżachów, podkarpackie
Szczegóły
Opis
działając na podstawie przepisów ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (jednolity tekst Dz. U. 2021.1899) oraz na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz. U. z 2014 r poz. 1490 z póź. zm.)
ogłasza co następuje:
1. Burmistrz Miasta i Gminy Sieniawa podaje do publicznej wiadomości, że ogłasza
przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonych w miejscowości Leżachów stanowiące własność Gminy Sieniawa, nieobciążonych prawem osób trzecich.
działka rolno-leśna położona w miejscowości Leżachów, oznaczona w ewidencji gruntów nr 101/4 o pow. 3,40 ha, ujawniona w KW XXXX/XXXXXXXX/X cena wywoławcza wynosi 140 000,00 zł VAT zwoln. wadium wynosi 14 000,00 zł
Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu PLN
w wysokości 10 % ceny wywoławczej na rachunek bankowy Nr 09 9162 1010 2003 1500 0316 0002 Bank Spółdzielczy w Rzeszowie o/Sieniawa w terminie do dnia 12.08.2022 r., z zastrzeżeniem warunku, że w przypadku wpłat wadium przelewem, liczy
się termin wpływu środków na w/w konto do dnia 12.08.2022 r.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie