Rzeczenica, pomorskie
Szczegóły
Opis
ogłasza
II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki gruntowej przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniowo-usługową w miejscowości Rzeczenica w rejonie ulicy Pogodnej i Nowej o nr 1733/28 o pow. 0.1409 ha.
Dla nieruchomości prowadzona jest księga wieczysta nr XXXX/XXXXXXXX/X w Sądzie Rejonowym w Człuchowie Wydział Ksiąg Wieczystych. Przetarg w pierwszym terminie
10 maja 2022 zakończył się wynikiem negatywnym.
Przetarg w II terminie odbędzie się w dniu 9 sierpnia 2022 roku o godz. 1000 w Urzędzie Gminy w Rzeczenicy (sala posiedzeń).
Cena wywoławcza 37.198,00 zł netto
Postąpienie nie mniej niż 1% wartości w zaokrągleniu do pełnych dziesiątek złotych
Wadium 7.000,00 zł
Do ceny wywoławczej doliczony będzie podatek Vat na podstawie art. 41 ust 1 ustawy
z 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług; Dz. U. z 2021 r. poz. 685 ze zmianami.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w podanej wysokości na konto Urzędu Gminy Rzeczenica.
Warunek będzie spełniony wówczas gdy wadium w podanej wysokości, będzie do dnia
5.08.2022 roku na koncie Urzędu Gminy BS Człuchów 65 9326 0006 0030 5189 3000 0040
z dopiskiem „Wadium na zakup działki nr 1733/28 Rzeczenica”.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie