Wróć do listy

Dzierżązno Wielkie, wielkopolskie

57 400 zł
Działka 0.17 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 57 400 zł
Powierzchnia 0.17 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 5 740 zł
Numer oferty 198964X465973691
Termin wpłaty wadium 01-08-2022 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ WIELENIA

o g ł a s z a

drugi przetarg ustny nieograniczony



na zbycie prawa własności nieruchomości gruntowej oznaczonej nr ewidencyjnym 626/2, księga wieczysta Nr XXXX/XXXXXXXX/X położonej w obrębie ewidencyjnym 300208_5.0003, DZIERŻĄŻNO WIELKIE, stanowiącej mienie gminy Wieleń.



Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona nr ewid. 626/2 położona w obrębie wsi Dzierżążno Wielkie stanowi tereny przeznaczone pod zabudowę mieszkaniowo-usługową.



Przedmiotowa działka jest niezabudowana. Kształt działki nieregularny. Obszar działki niezagospodarowany. Teren działki nieregularny. Działka zakrzewiona i zadrzewiona. Dojazd do działki drogą asfaltową.



DZIAŁKA NR 626/2 o pow. 0,1700 ha

cena wywoławcza 57.400,00 zł (netto)

Do ceny osiągniętej w przetargu dolicza się podatek VAT w wysokości 23 %.



Przetarg ustny (licytacja) odbędzie się w dniu 5 sierpnia 2022 r. o godz. 13:00

w Urzędzie Miejskim w Wieleniu sala Nr 14.



Przetarg zostanie przeprowadzony zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz.U. z 2014 r., poz. 1490) i Zarządzeniem Nr 16/2022 Burmistrza Wielenia z dnia 14 stycznia 2022 r. w sprawie powołania komisji przetargowej do zbycia, oddawania w najem lub dzierżawę gminnych nieruchomości.



Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium w gotówce w wysokości 10% ceny wywoławczej tj. kwotę 5.740,00 zł.

Wadium należy wpłacić na konto Urzędu Miejskiego w Wieleniu Nr 97 1020 4027 0000 1102 1281 5439 Bank PKO BP S.A., nie później niż 3 dni przed dniem przetargu tj. do 1 sierpnia 2022 r. (włącznie).

Za datę wpłacenia wadium uważa się wpływ wymaganej kwoty na ww. rachunek.

Przy wpłacie wadium należy wpisać tytuł wpłaty: „Przetarg – działka nr 626/2” oraz dane wpłacających, muszą być zgodne z danymi uczestnika przetargu. W przypadku wspólności ustawowej wadium na przetarg należy wnosić przez obojga małżonków.

Przed otwarciem przetargu jego uczestnik winien przedłożyć komisji przetargowej dowód tożsamości. W przypadku gdy uczestnikiem przetargu jest osoba prawna, osoba upoważniona do reprezentowania uczestnika powinna przedłożyć do wglądu aktualny wypis z Krajowego Rejestru Sądowego lub innego właściwego rejestru, ewentualnie zaświadczenie o rejestracji działalności gospodarczej, w przypadku cudzoziemców - osób prawnych odpis z właściwego rejestru uwierzytelniony przez tłumacza przysięgłego (wydany w ciągu ostatnich trzech miesięcy). Jeżeli uczestnik jest reprezentowany przez pełnomocnika, konieczne jest przedłożenie oryginału pełnomocnictwa upoważniającego do działania na każdym etapie postępowania przetargowego.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.