Wróć do listy

Lipinki Łużyckie, lubuskie

272 000 zł
1 495 zł/m2
Obiekt 182,00 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 272 000 zł
Powierzchnia 182,00 m2
Województwo lubuskie
Ulica Główna 42
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 27 000 zł
Numer oferty 198671X465287485
Termin wpłaty wadium 19-07-2022 Co to znaczy?

Opis

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności nieruchomości zabudowanej oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka numer 434 o powierzchni 0,1100 ha, wraz z posadowionymi na niej: budynkiem mieszkalnym o powierzchni zabudowy 182m2 oraz dwoma pozostałymi budynkami niemieszkalnymi o łącznej powierzchni zabudowy 57m2, położonej w miejscowości Lipinki Łużyckie przy ul. Głównej 42, gminie Lipinki Łużyckie, powiecie żarskim, województwie lubuskim. Dla nieruchomości prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Żarach V Wydział Ksiąg Wieczystych księga wieczysta nr XXXX/XXXXXXXX/X. Działka o kształcie nieregularnym w całości ogrodzona, zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz dwoma budynkami niemieszkalnymi w zabudowie zwartej. Posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej, dojazd odbywa się droga o nawierzchni asfaltowej. Teren uzbrojony jest w sieci: energetyczną, wodociągowa, odbiór ścieków odbywa się do zbiornika bezodpływowego zlokalizowanego na terenie działki. Budynek mieszkalny z lat 30stych XX w. wolnostojący, dwukondygnacyjny, podpiwniczony, wyposażony w instalacje elektryczną (nieczynna), wodociągowa (nieczynna), kanalizacyjną (szambo), ogrzewanie elektryczne, c.o. oraz piece. Nieruchomość może być wykorzystywana na cele mieszkalne. Nieruchomość znajduje się w środkowej części miejscowości. W najbliższym sąsiedztwie występuje zabudowa mieszkalna oraz przemysłowa. Wieś położona jest w południowo-zachodniej części województwa lubuskiego 11km na zachód od Żar, przy drodze krajowej nr 12 i posiada dostęp do komunikacji PKP i PKS.