Wróć do listy

Warszawa, Targówek

204 044 zł
3 340 zł/m2
Mieszkanie 61,10 m2 Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 204 044 zł
Miasto Warszawa
Powierzchnia 61,10 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Krasnobrodzka 12
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 20 404 zł
Numer oferty 198120X463997043
Termin wpłaty wadium 27-07-2022 Co to znaczy?

Opis

Monitor 128/2022, Dział IIII. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ PRAWO UPADŁOŚCIOWE - pozycja 35801

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej,xx w upadłości, w postępowaniu upadłościowym toczącym się przed Sądem Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIX Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, pod sygn. akt XIX GUp 204/20, sprzeda w trybie z wolnej
ręki udział w wysokości 1/2 udziału w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego położonego
w Warszawie przy ul. Krasnobrodzkiej 12 lok. 50, dzielnica Targówek, powiat m.st. Warszawa, województwo
mazowieckie, powierzchni użytkowej 61,1 m2, dla którego
to prawa prowadzona jest przez Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa, IX Wydział Ksiąg Wieczystych, Księga
Wieczysta o nr XXXX/XXXXXXXX/X, za cenę nie niższą niż 204.043,50 zł netto.
Wadium wynosi 20.404,35 zł netto.
Zainteresowani winni składać oferty w nieprzekraczalnym terminie do dnia 27 lipca 2022 r. osobiście w Kancelarii
Notarialnej Michała Lorenca, ul. Sandomierska 18 lok. 1, 02-567 Warszawa, w godzinach pracy tejże kancelarii, lub
przesłać je na adres tejże Kancelarii listami poleconymi (decyduje data wpływu oferty nie zaś nadania).
Otwarcie ofert nastąpi w dniu 28 lipca 2022 roku w ww. Kancelarii Notarialnej o godz. 1200.
Opis i oszacowanie przedmiotu sprzedaży oraz regulamin sprzedaży są dostępne w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, ul. Czerniakowska 100A,
00-454 Warszawa oraz zostaną udostępnione na prośbę skierowaną na adres mailowy: [email protected].