Wróć do listy

Józefosław, mazowieckie

262 667 zł
3 156 zł/m2
Mieszkanie 83,24 m2 Parter Licytacja komornicza Oferta zakończona
-75%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 262 667 zł
Miasto Józefosław
Powierzchnia 83,24 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Osiedlowa 28A
Piętro parter
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 39 400 zł
Numer oferty 19635X45985173
Termin wpłaty wadium 27-02-2019 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Piasecznie

Artur Chwalibogowski

Kancelaria Komornicza, Powstańców Warszawy 21A, Piaseczno, 05-500 Piaseczno

tel. 22 726-83-21 / fax. 22 750-17-50

Sygnatura: Km 1049/16

OBWIESZCZENIE O DRUGIEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Piasecznie Artur Chwalibogowski na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 28-02-2019 o godz. 11:00 w budynku Sądu Rejonowego w Piasecznie z siedzibą przy , 05-500 Piaseczno, pokój 204, odbędzie się druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: , położonej przy ul. Osiedlowa 28A/3,Józefosław, 05-500 Piaseczno, dla której Sąd Rejonowy w Piasecznie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Lokal mieszkalny nr 3. Lokal położony na parterze, składa się z 3 pokoi, w tym jeden z aneksem kuchennym, przepokoju, łazienki i odzielnego wc. + 2 balkony o pow. 13,09m2 i 10,16m2. Łączna powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 83,24m2. Lokal w stanie deweloperskim, niezamieszkały.

Suma oszacowania wynosi 394 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 262 667,00 . Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 39 400,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: PKO BP S.A. 24 10201026 0000 1802 0223 4599.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 09:00 do godz. 15:00 oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w Sądzie Rejonowym w Piasecznie mieszczącym się pod adresem: , 05-500 Piaseczno.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.