Wróć do listy

Żółtnica, zachodniopomorskie

25 000 zł
25 000 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 25 000 zł
Miasto Żółtnica
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 2 500 zł
Numer oferty 196325X459793153
Termin wpłaty wadium 25-07-2022 Co to znaczy?

Opis

WÓJT GMINY SZCZECINEK
Ogłasza
drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej nieczynną hydrofornią oznaczonej numerem działki 47/4
o powierzchni 0,1769 ha, położonej w obrębie Żółtnica, wpisanej do Księgi Wieczystej XXXX/XXXXXXXX/X, stanowiącej własność Gminy
Szczecinek.


Przetarg odbędzie się w dniu 02.08.2022 r. (wtorek) o godzinie 10:00 w siedzibie Urzędu Gminy Szczecinek przy ul. Pilskiej 3 w sali
konferencyjnej - II piętro budynku.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w odpowiedniej kwocie ze wskazaniem, której nieruchomości dotyczy,
najpóźniej do dnia 25.07.2022 r. na rachunek bankowy Gminy Szczecinek prowadzony przez Bank Spółdzielczy w Jastrowiu Oddział
w Szczecinku nr 26 8935 0009 1344 9079 2000 0010 lub w punkcie bankowym znajdującym się w siedzibie Urzędu Gminy Szczecinek. Za datę
wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na rachunek Gminy Szczecinek, nie później niż do dnia 25.07.2022 r.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.