Wokiele, warmińsko-mazurskie
Szczegóły
Opis
podajemy do publicznej wiadomości, że 16.09.2022 roku o godzinie 10:00 w Urzędzie Skarbowym w Bartoszycach (sala nr 10) odbędzie się pierwsza publiczna licytacja nieruchomości o numerze księgi wieczystej XXXX/XXXXXXXX/X w egzekucji prowadzonej do majątku pani xx
Opis nieruchomości
Nieruchomość objęta księgą wieczystą XXXX/XXXXXXXX/Xprowadzoną przez V Wydział Ksiąg Wieczystych, Sądu Rejonowego w Bartoszycach.
Przedmiotem licytacji będzie prawo własności nieruchomość gruntowej niezabudowanej, składającej się z działki nr 17/2, o powierzchni 0,2855 ha. Nieruchomość położona jest w województwie warmińsko – mazurskim, gmina Górowo Iławeckie, obręb ewidencyjny Wokiele, miejscowość Kumkiejmy Przednie.
Wartość szacunkowa nieruchomości wynosi: 9 300,00 złotych(słownie: dziewięć tysięcy trzysta złotych).
Cena wywołania jest równa 75 % wartości szacunkowej nieruchomości wynosi: 6.975,00 złotych (słownie: sześć tysięcy dziewięćset siedemdziesiąt pięć złotych).
Wadium stanowi 1/10 wartości szacunkowej nieruchomości wynosi: 930,00złotych(słownie: dziewięćset trzydzieści złotych).
Cena nabycia podlega zwolnieniu od podatku VAT na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 9 ustawy o podatku od towarów i usług z dnia 11.03.2004 r. (jt. Dz. U. z 2022 r., poz. 931 z późn. zm.) zgodnie, z którym zwalnia się od podatku dostawę terenów niezabudowanych innych niż tereny budowlane.
Zasady udziału w licytacji
Do licytacji mogą przystąpić osoby, które przed jej rozpoczęciem złożą w Urzędzie Skarbowym w Bartoszycach wadium w wysokości 10% wartości nieruchomości, tj. 930,00 zł.
Wadium można wpłacić na rachunek bankowy NBP O/Olsztyn nr 83 1010 1397 0080 0613 9120 0000 (za wniesienie wadium przelewem przyjmuje się moment uznania środków na rachunku bankowym organu egzekucyjnego, najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, w którym ma odbyć się licytacja publiczna, tj. do dnia 15.09.2022 r.), bądź poborcy skarbowemu gotówką w dniu licytacji tj. 16.09.2022 r. do godziny 9.40 lub poprzez przedłożenie czeku potwierdzonego wystawionego na Naczelnika Urzędu Skarbowego w Bartoszycach.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie