Wróć do listy

Warszawa, Ochota

317 000 zł
12 992 zł/m2
Mieszkanie 24,40 m2 Kawalerka 10 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-26%
Zakończona
-26%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 317 000 zł
Miasto Warszawa
Powierzchnia 24,40 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Racławicka 144
Liczba pokoi 1
Piętro 10
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 6 340 zł
Numer oferty 195333X457469889
Termin wpłaty wadium 30-06-2022 Co to znaczy?

Opis

ZARZĄD WARSZAWSKIEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ „RAKOWIEC”

przy ul. Pruszkowskiej 4d zgodnie z Uchwałą Rady Nadzorczej nr RN/08/2021 r. ogłasza:

PRZETARG

na wyłonienie osoby fizycznej do zawarcia umowy na ustanowienie odrębnej własności do niżej wymienionego lokalu:

Racławicka 144 m. 143

Do dnia 30.06.2022 r. do godz. 14.00 należy złożyć stosowne dokumenty w Sekretariacie Spółdzielni w zaklejonych kopertach wraz z potwierdzeniem wpłaconego wadium. Najmniejsza kwota postąpienia podnosząca wartość licytacji wynosi 1000 zł.

Przetarg (AUKCJA) odbędzie się dnia 4.07.2022 r.

o godzinie 11.00

w Domu Kultury „RAKOWIEC” przy ul. Wiślickiej 8 w Warszawie (sala Seniorów).

Ww. lokal można oglądać w dniach: 27.06.2022 r. (poniedziałek) godz. 15.00-17.00 i 29.06.2022 r. (środa) godz. 9.00-10.00.

Najwyższa wartość lokalu ustalona w drodze licytacji będzie stanowiła uprawnienie do zawarcia aktu notarialnego na ustanowienie i przeniesienie odrębnej własności lokalu. Koszty wyceny wartości rynkowej lokalu dokonanej przez rzeczoznawcę majątkowego ponosi nabywca przed przystąpieniem do zawarcia umowy notarialnej.

Wartość lokalu ustaloną w drodze licytacji i pomniejszoną o wadium należy wpłacić w terminie do 30 dni od daty przetargu, tj. do 4.08.2022 r. Zarząd zastrzega sobie prawo odwołania przetargu lub unieważnienia przetargu w części lub całości bez podania przyczyny.

Historyczne ceny