Wróć do listy

Tolkowiec, warmińsko-mazurskie

25 000 zł
Działka 0.6321 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 25 000 zł
Miasto Tolkowiec
Powierzchnia 0.6321 ha
Województwo warmińsko-mazurskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 2 500 zł
Numer oferty 194886X456423015
Termin wpłaty wadium 11-07-2022 Co to znaczy?

Opis

WÓJT GMINY PŁOSKINIA
OGŁASZA

Drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej
położonej w obrębie Tolkowiec
Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość określona w wykazie podanym do publicznej wiadomości w sposób zwyczajowo przyjęty i ogłoszony w prasie lokalnej “Dziennik Elbląski” z dnia 25.03.2022 r. oznaczona w ewidencji gruntów jako działka niezabudowana nr 272 o powierzchni 0,6321 ha położona w obrębie Tolkowiec, grunt niezabudowany, infrastruktura drogowa.
Zgodnie z ewidencją gruntów- rodzaj użytku: - infrastruktura drogowa - dr o pow. 0,6321 ha
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 25.000,00 zł (słownie: dwadzieścia pięć tysięcy złotych i 00/100) + podatek VAT. Minimalne postąpienie wynosi: Postąpienie nie może wynosić mniej niż 1 % ceny wywoławczej, z zaokrągleniem w górę do pełnych dziesiątek złotych. Wadium wynosi: 2500,00 zł.
Przeznaczenie nieruchomości: droga. Nieruchomość w/w wpisana jest w Księdze Wieczystej nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Sprzedawana nieruchomość nr 272 jest wolna od obciążeń i zobowiązań.
Przetarg odbędzie się 15.07.2022 r. w siedzibie Urzędu Gminy w Płoskini /sala USC) o godz. 8.30
Przed rozpoczęciem przetargu, każdy oferent zakwalifikowany do uczestnictwa zobowiązany jest przedstawić komisji przetargowej dokument tożsamości.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium (wniesione w PLN) do dnia 11.07.2022r. włączniel na konto; Braniewsko-Pasłęcki Bank Spółdzielczy w Pasłęku O/Braniewo, F/Płoskinia: 84 8313 0009 0050 8290 2000 0030. Za termin wniesienia wadium uważa się dzień jego wpływu na rachunek bankowy.
Wpłata wadium wyłącznie przelewem na wyżej wskazany rachunek bankowy

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.