Wróć do listy

Wielki Klincz, pomorskie

102 578 zł
Działka 0.5129 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 102 578 zł
Miasto Wielki Klincz
Powierzchnia 0.5129 ha
Województwo pomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 13 677 zł
Numer oferty 194723X456041269
Termin wpłaty wadium 04-08-2022 Co to znaczy?

Opis

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Kościerzynie – Organ Egzekucyjny – działając na podstawie art. 110w § 3 ustawy z dnia 17 czerwca 1966r. o postępowaniu egzekucyjnym w administracji (tekst jedn. Dz. U. z 2022, poz. 479 ze zmianami) podaje do publicznej wiadomości że

w dniu 05 sierpnia 2022r. o godz. 11.00

w siedzibie Urzędu Skarbowego w Kościerzynie na holu na I piętrze, odbędzie się I licytacja nieruchomości położonej w obrębie ewidencyjnym Wielki Klincz, gmina Kościerzyna, powiat kościerski, stanowiąca działkę nr 502/7 o pow. 0,5129 ha, przeznaczona jako tereny zabudowy obiektów produkcyjnych, składów i magazynów oraz usług.

Dla nieruchomości Sąd Rejonowy w Kościerzynie, Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi Księgę wieczystą KW XXXX/XXXXXXXX/X.

Oszacowana wartość nieruchomości: 136.770,00 zł

Cena wywoławcza wynosi 75% oszacowanej wartości nieruchomości tj. 102.577,50 zł

Wadium stanowi 1/10 części oszacowanej wartości nieruchomości i wynosi 13.677,00 zł

Imię i nazwisko zobowiązanego: Kamila Raczkowska.

Wadium osoba przystępująca do licytacji składa na rachunek organu egzekucyjnego w NBP O/O Gdańsk, rach. nr 03 1010 1140 0144 3013 9120 0000. Wadium uznaje się za złożone, jeżeli wpłata wadium zostanie uznana na rachunku organu egzekucyjnego najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, w którym ma się odbyć licytacja publiczna. Wadium można złożyć również w gotówce albo w postaci czeku potwierdzonego, wystawionego na organ egzekucyjny.

W terminie 14 dni przed dniem licytacji będzie można oglądać ww nieruchomość w dni powszednie w godz. 8.00 – 15.00, po uprzednim uzgodnieniu z organem egzekucyjnym oraz przeglądać w Urzędzie Skarbowym w Kościerzynie w pok. nr 16 akta postępowania egzekucyjnego.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przyznania nabywcy własności nieruchomości bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te nie wystąpiły wcześniej o wyłączenie nieruchomości lub jej przynależności spod egzekucji.

Historyczne ceny