Sławno, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
OGŁASZA USTNY PRZETARG NIEOGRANICZONY
NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI
Działki oznaczone geodezyjnie Nr 115/3 i 115/4 o łącznej pow. 2949 m2 obr. oo3 położone w Sławnie przy ul. Polanowskiej, dla których urządzona jest księga wieczysta KW Nr XXXX/XXXXXXXX/X. Nieruchomości, zgodnie z decyzją o warunkach zabudowy przeznaczone są pod inwestycję polegającą na budowie budynku magazynowo-składowego.
Cenę wywoławczą stanowi kwota 195.000,00 zł /brutto/
Wadium w wysokości 19.500,00 zł
Wadium należy wpłacić na konto Urzędu Miejskiego w Sławnie Spółdzielcza Grupa Bankowa – Bank Spółdzielczy w Sławnie 10 9317 0002 0000 3183 2000 0030 w terminie do dnia 07.07.2022 r.
Przetarg odbędzie się w dniu 12.07.2022 r. o godzinie 1030
w sali Nr 30 Urzędu Miejskiego w Sławnie.
Wpłacone wadium zostanie zaliczone w poczet ceny osiągniętej w przetargu na rzecz ustalonego nabywcy. Wadium przepada na rzecz sprzedawcy w razie uchylenia się uczestnika, który przetarg wygrał od zawarcia umowy notarialnej w podanym przez sprzedawcę terminie.
Osoba wygrywająca przetarg zobowiązana jest wpłacić najpóźniej w dniu zawarcia aktu notarialnego kwotę do wysokości 100% ceny osiągniętej w przetargu.
Szczegółowe informacje dotyczące przetargu, dodatkowych warunków przetargu oraz regulaminu można uzyskać w Wydziale Gospodarki Przestrzennej i Obrotu Nieruchomościami tut. Urzędu pok. 40, tel. 59 810 00 31 lub 59 810 00 33 lub na stronie um.slawno.ibip.pl
Zastrzega się prawo odwołania lub unieważnienia przetargu
z uzasadnionej przyczyny.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie