Wróć do listy

Srebrna Góra, dolnośląskie

85 000 zł
514 zł/m2
Dom 165,52 m2 Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 85 000 zł
Miasto Srebrna Góra
Powierzchnia 165,52 m2
Województwo dolnośląskie
Ulica Jasna 37
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 8 500 zł
Numer oferty 192974X451945111
Termin wpłaty wadium 30-06-2022 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości xx , osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, ogłasza konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki udziału w 1 / 4 części we współwłasności nieruchomości gruntowej położonej przy ul. Jasnej 37 w Srebrnej Górze (gmina Stoszowice, powiat ząbkowicki), stanowiącej działkę nr 443 (AM – 1, obręb ewidencyjny: 0009 – Srebrna Góra, nr jedn. rej.: G205), o powierzchni 0,0864 ha, zabudowaną domem mieszkalnym w zabudowie wolnostojącej, o powierzchni użytkowej 165,52 m2 , dla której to nieruchomości Sąd Rejonowy w Ząbkowicach Śląskich, V Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X,

za cenę nie mniejszą (netto) niż 85 000,00 zł (osiemdziesiąt pięć tysięcy złotych).

Nieruchomość można oglądać w dniach 18.06.2022 r. i 25.06.2022 r., po uprzednim kontakcie telefonicznym na nr telefonu 692 032 995, celem potwierdzenia wizyty i uzgodnienia godziny spotkania.

W terminie do 30.06.2022 r. zainteresowani mogą składać oferty przekazane tylko listem poleconym lub kurierem z dopiskiem na kopercie „Oferta na zakup udziału w nieruchomości” na adres: Biuro syndyka, 50-425 Wrocław, ul. Krakowska 56-62, Budynek B Edukacja oraz wpłacić do 30.06.2022 r. wadium w wys. 8 500,00 zł (słownie zł: osiem tysięcy pięćset zł) na rachunek bankowy masy upadłości Marceliny Mszycy nr 90 1090 2284 0000 0001 0145 2092.