Wróć do listy

Łokacz Mały, wielkopolskie

170 925 zł
2 137 zł/m2
Dom 79,99 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 170 925 zł
Miasto Łokacz Mały
Powierzchnia 79,99 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Adama Mickiewicza 10
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 22 790 zł
Numer oferty 192094X449884151
Termin wpłaty wadium 29-06-2022 Co to znaczy?

Opis

                                                     OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI 
                                                                    nr KW 2363   [NKW: XXXX/XXXXXXXX/X]


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Trzciance Tadeusz Czarnecki na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 30 czerwca 2022r o godz. 11:00 w budynku Sądu Rejonowego w Trzciance mającego siedzibę przy ul. Staszica 1 w sali nr 3, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości gruntowej zapisanej w Kw Nr XXXX/XXXXXXXX/X, należącej do xx stanowiącej działkę ewidencyjną nr 1262 o obszarze 0,0834ha, zabudowaną jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 79,99m2 i budynkiem gospodarczym o powierzchni użytkowej 23,00m2, położona w Łokaczu Małym ul. Mickiewicza 10 64-761 Krzyż Wlkp. 

Suma oszacowania wynosi 227 900,00zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 170 925,00zł.
Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 22 790,00zł.   Rękojmię należy wpłacić na konto komornika: BS w Czarnkowie 88 8951 0009 5501 0836 2000 0010 do 29 czerwca 2022r godz. 15:30.
Zgodnie z przepisem art.976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule.
W ciągu dwóch ostatnich tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 09:00 do godz. 14:00 oraz przeglądać w Sądzie Rejonowym w Trzciance przy ul. Staszica 1  odpis protokołu oszacowania nieruchomości, operat szacunkowy biegłego sądowego, wypis z rejestru gruntów wraz z mapką z akt postępowania egzekucyjnego.
Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości  lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w  tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.
Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.

Komornik Sądowy
Tadeusz Czarnecki

                                                                                                                                             

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.