Cewice, pomorskie
Szczegóły
Opis
84-3 12 Cewice, ul. W. Witosa 16
ogłasza:
III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiących mienie Gminy Cewice:
Cewice 187/1
Działka gruntu o kształcie regularnym, prostokątnym, zabudowana budynkiem
o charakterze administracyjno-mieszkalnym o pow. zab. 102 m2, powierzchnia
działki 0,2045 ha położona przy ul. W. Witosa 23 s
TERMIN I MIEJSCE PRZEPROWADZENIA PRZETAGRU
Przetarg przeprowadzony zostanie w sali nr 1 Urzędu Gminy w Cewicach, ul. W. Witosa 16 - w dniu: 05.07.2022 r
Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium wniesionego w pieniądzu w kwotach wskazanych w tabeli powyżej na konto depozytowe Urzędu Gminy w Cewicach,
w Zjednoczonym Banku Spółdzielczym, nr konta 54 9324 1018 0022 6556 2000 0340, przekazem pocztowym, lub w kasie w siedzibie Urzędu najpóźniej do dnia 30.06.2022 r.
Srodki pieniężne muszą zostać zaksięgowane na w/w rachunku najpóźniej w dniu 30.06.2022 r
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie