Wichów, lubuskie
Szczegóły
Opis
Ogłasza: drugi publiczny przetarg ustny na sprzedaż
nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Wichów
Wichów 42/2
Przetarg na działkę nr 42/2 obręb Wichów odbędzie się w dniu 29 czerwca 2022 r. o godz. 11:45 w sali Urzędu Gminy w Brzeźnicy ul. Zielonogórska 30.
Wadium płatne w podanej wyżej wysokości należy wnieść przelewem najpóźniej do 27.06.2022r, przy czym warunek wpłaconego wadium na konto będzie
spełniony, jeśli środki pieniężne zostaną wpłacone do 27.06.2022r i znajdą się na rachunku bankowym UG najpóźniej do dnia 27.06.2022r.
Wpłaty można dokonać na konto nr 36 96570007 0000 0017 3661 0007
Minimalna wartość postąpienia wynosi 50 złotych. Do wylicytowanej ceny zostanie naliczony podatek VAT w wysokości 23%. Kupujący pokryje koszt
sporządzenia dokumentacji w wysokości 250 złotych.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie