Wróć do listy

Bożepole Wielkie, pomorskie

40 000 zł
1 061 zł/m2
Mieszkanie 37,70 m2 Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 40 000 zł
Powierzchnia 37,70 m2
Województwo pomorskie
Ulica 24
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 4 000 zł
Numer oferty 186794X437471551
Termin wpłaty wadium 27-05-2022 Co to znaczy?

Opis

OBWIESZCZENIE

w sprawie sprzedaży udziałów w nieruchomościach wchodzących w skład masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt VI GUp 99/20/AK

z wolnej ręki w formie konkursu ofert

syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygnaturą akt VI GUp 99/20/AK

ogłasza pisemny konkurs ofert

na sprzedaż z wolnej ręki majątku masy upadłości obejmujący:

1. udział w wysokości ¾ części w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego nr 17 o powierzchni 37,70 m², w miejscowości Bożepole Wielkie; za cenę wywoławczą nie niższą niż 40.000,00 zł (słownie: czterdzieści tysięcy złotych 00/100);

2. udział w wysokości ¾ części w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu użytkowego – pomieszczeniu garażowym o powierzchni 18,10 m², w miejscowości Bożepole Wielkie; za cenę wywoławczą nie niższą niż 4.500,00 zł (słownie: cztery tysiące pięćset złotych 00/100);

3. udział w wysokości ¾ części w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu użytkowego – pomieszczeniu garażowym o powierzchni 13,00 m², w miejscowości Bożepole Wielkie; za cenę wywoławczą nie niższą 2.500,00 zł (słownie: dwa tysiące pięćset złotych 00/100);

4. udział w wysokości ¾ części w niezabudowanej działce gruntu nr 402 o powierzchni 0,0565 ha, w miejscowości Bożepole Wielkie; za cenę wywoławczą nie niższą niż 9.200,00 zł (słownie: dziewięć tysięcy dwieście złotych 00/100).