Wróć do listy

Międzychodzie, wielkopolskie

177 100 zł
3 697 zł/m2
Mieszkanie 47,90 m2 3 pokoje 2 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 177 100 zł
Powierzchnia 47,90 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Gen.sikorskiego 23
Liczba pokoi 3
Piętro 2
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 8 800 zł
Numer oferty 186033X435689289
Termin wpłaty wadium 26-05-2022 Co to znaczy?

Opis

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej w Międzychodzie ogłasza
przetarg na ustanowienie odrębnej własności lokalu i przeniesienie prawa własności, tj.
mieszkania położonego w Międzychodzie:

Gen.Sikorskiego 23/C-6

Przetarg odbędzie się dnia 26.05.2022 r. (czwartek) o godz. 11 00 w siedzibie Spółdzielni
przy ulicy Piłsudskiego 45 w Międzychodzie, pokój nr 2.
Istnieje możliwość oglądania mieszkania po wcześniejszym uzgodnieniu z pracownikiem
Spółdzielni.
W przetargu może brać udział każdy zainteresowany ustanowieniem odrębnej własności
lokalu i przeniesieniem na jego rzecz prawa własności względnie ich pełnomocnicy z
notarialnym upoważnieniem.
Warunkiem udziału w przetargu jest wpłacenie do kasy Spółdzielni wadium – najpóźniej do
godz. 1030 w dniu przetargu.
Dowód wniesienia wadium przez uczestnika przetargu podlega przedłożeniu komisji
przetargowej przed otwarciem przetargu.
Wniesione przez uczestnika wadium zalicza się na poczet wylicytowanej wartości lokalu.

Historyczne ceny