Trzebinia, małopolskie
To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)
Szczegóły
Opis
Cena wywoławcza przedmiotu sprzedaży wynosi 86 250,00 zł (słownie: osiemdziesiąt sześć tysięcy dwieście pięćdziesiąt złotych 00/100).
Warunkiem przystąpienia do pisemnego konkursu ofert i ustnej licytacji jest wpłacenie wadium w wysokości 25 000,00 zł (słownie: dwadzieścia pięć tysięcy złotych 00/100). Wadium należy wpłacić na rachunek bankowy masy upadłości o numerze 63 1140 2004 0000 3902 7774 5969. W tytule przelewu podając: „Wadium konkursowe Trzebinia VIII GUp 259/18”. Potwierdzenie wniesienia wadium stanowi załącznik do oferty.
Warunkiem udziału w konkursie jest złożenie pisemnej oferty w języku polskim, osobiście albo przesyłką pocztową – listem poleconym za potwierdzeniem odbioru, w terminie do dnia 31 maja 2022 r. w zamkniętych i zapieczętowanych kopertach na adres: Kancelaria doradcy restrukturyzacyjnego Mateusz Ładyga, ul. Łąkowa 25A/1, 31-443 Kraków.
Otwarcie ofert odbywa się dnia 1 czerwca 2022 r. o godzinie 12:00 w kancelarii syndyka.
Oferenci, których oferty będą spełniały warunek minimalnej ceny zostaną zaproszeni do licytacji ustnej, która odbędzie się w ww. kancelarii syndyka w dniu 1 czerwca 2022 r. o godzinie 12:15.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie